Reagujte bez životopisu

CNC Frézař

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Ústecký kraj, Česko
  • Mzdové podmínky (brutto): Od 26 000 Kč/měsíc
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Dokážete se práci plně odevzdat a rádi byste pracovali ve velmi perspektivní firmě na pozici CNC FRÉZAŘ?
V tomto případě jste pro nás ideální kandidát!

Náplň práce

  • Obsluha a seřizování CNC horizontální frézky
  • Samostatné úpravy a korekce nástrojů, kusová výroba
  • Čtení technické dokumentace a její využití v praxi
  • Práce s měridly
  • Práce samostatně i v rámci týmu spolupracovníků
  • Práce na 3 směny

Požadujeme

  • SOU/ÚSO technického směru
  • Praxi s obsluhou CNC horizontální frézky alespoň 1 rok
  • Schopnost čtení technické dokumentace
  • Znalost řídicího systému Sinumeric výhodou
  • Zodpovědnost, pečlivost

Nabízíme

  • Po roce trvání vztahu roční předvánoční odměna ve výši cca 20.000,- Kč (vázána na pravidelnou docházku)
  • Závodní dotovaná strava
  • Práce ve stabilní a prosperující společnosti
  • Hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno

Kontakt

Kontaktní osoba: Olga Žák
Tel.: +420739234802
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis

ID: 3937280  Datum zveřejnění: 14.7.2020  Spodní hranice mzdy (brutto): 26 000 Kč/měsíc