Konzultant pro MS Dynamics HR modul

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Praha, Česko
  • Termín nástupu: Ihned
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Máte znalost MS Dynamics a jeho HR modulu případně obdobně velkého CRM? Jste fanoušek technologií a máte analytické myšlení?

Pak neváhejte a zašlete nám své CV ještě dnes!

Mezinárodní IT společnost hledá do svých řad kolegu/kolegyni na pozici:

KONZULTANT pro MS Dynamics HR modul (45-50.000 Kč)

Náplň práce

  • Prezentace a instalace produktů u zákazníka
  • Odborné testování
  • Poradenství pro zákazníky
  • Školení zákazníků s prací s MS Dynamics
  • Analýza potřeb a implementace produktu u zákazníka
  • Spolupráce s různými odděleními napříč společností

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • Znalost MS Dynamics (HR modul)
  • Praxe na obdobné pozici
  • Komunikativní znalost AJ (čeští i zahraniční zákaznici)
  • Zkušenosti z oblasti HR výhodou

Nabízíme

  • Zázemí silné a dynamické společnosti
  • 5 dní SickDays
  • Možnost dalšího vzdělávání a růstu
  • Práci s nejmodernějšími technologiemi
  • Kurzy angličtiny
  • Stravenky, občerstvení na pracovišti

  • Termín nástupu: IHNED (nebo dle domluvy)
  • Místo výkonu práce: Prah 10

Další informace

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu [email protected] Těšíme se na konzultaci s Vámi!

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Národní 135/14
110 00 Praha 1

Kontakt

Kontaktní osoba: Robert Vágner
Tel.: +420777498773
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis

ID: 3937331  Datum zveřejnění: 14.7.2020