Lean specialista - normovač

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Žďár nad Sázavou, Česko
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Máte technicky zaměřené vzdělání a zkušenosti z oblasti štíhlé výroby? Jste organizačně schopní a máte znalosti tvorby úkolových norem?

Mezinárodní strojírenská firma hledá posilu na pozici:

LEAN SPECIALISTA - NORMOVAČ

Náplň práce

  • tvorba nových a kontola zavedených úkolových norem
  • analýza výrobního procesu
  • hledat a navrhovat řešení na zlepšení procesů

Požadujeme

  • SŠ/VŠ technického směru
  • znalost metod štíhlé výroby
  • znalost tvorby úkolových norem (MTM, REFA)
  • praxi z výrobní společnosti na obdobné pozici
  • neměcký jazyk výhodou

Nabízíme

  • zázemí stabilní a perspektivní mezinárodní společnosti
  • finanční bonusy
  • odborné a jazykové vzdělávání
  • týden dovolené navíc
  • příspěvek na penzijní připojištění

  • místo výkonu práce: Okres Žďár nad Sázavou

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno

Kontakt

Kontaktní osoba: Mgr. Nikol Náhlá
Tel.: +420775787237
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis

ID: 3937838  Datum zveřejnění: 15.7.2020