Strojník do výroby se čtvrtletními bonusy

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Vodařská, Brno-jih-Horní Heršpice, Česko
  • Mzdové podmínky (brutto): Od 23 500 Kč/měsíc
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Máte zkušenost z výrobní společnosti? Nevadí Vám práce v třísměnném provozu a chcete práci s nástupem ihned?
Nábor zaměstnanců stále probíhá, tak nám zašlete svůj životopis a přidejte se nám!

Náplň práce

  • Obsluha strojů a zařízení
  • Nastavování odlévací linky
  • Preventivní údržba strojů
  • Vedení technické a provozní dokumentace

Požadujeme

  • Ochotu pracovat v třísměnném provozu
  • Fyzickou zdatnost
  • Spolehlivost

Nabízíme

  • Nástupní mzdu od 23 500 Kč + 1 500 Kč osobní ohodnocení a další možné navyšování
  • Čtvrtletní výrobní bonusy
  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvek na stravování
  • Kariérní postup pro šikovné pracovníky
  • Zdarma ochucené nápoje
  • Zaučení profesionály v oboru
  • Pracoviště blízko centra Brna

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno

Kontakt

Kontaktní osoba: Bc. Markéta Foglová
Tel.: +420775474383
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis

ID: 3938738  Datum zveřejnění: 16.7.2020  Spodní hranice mzdy (brutto): 23 500 Kč/měsíc