PHP programátor

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Brno-město, Brno, Česko
  • Termín nástupu: ihned
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek, živnost

Základní informace

Česká makléřská společnost shání PHP programátora. Stahují si vývoj vlastních aplikací zpátky k sobě od externího dodavatele, a proto vytváří nový tým vývojářů.

Náplň práce

Na začátku budete během zkušebky předělávat jednoduchou aplikaci, která zobrazuje pojišťákovi zda je produkt vhodný nebo ne. Poté přejdete na kompletní vývoj informačního systému. Převezmete od externího dodavatele co je hotové, budete to udržovat, vymýšlet nové funkce a poté začnete pracovat na novém informačním systému.

Požadujeme

Znalosti PHP bez ohledu na to, na jaký framework ovládáte. Orientujete se v databázích a umíte s nimi pracovat. Jde nám o to, abyste zvládli svou znalost převést do praktického kódu a nebáli se vychytávat různé mouchy a bugy.

Nabízíme

Zajímavou odměnu, která se odvíjí od Vašich zkušeností. 5 týdnů dovolené pro odpočinek a relaxaci. Dáme Vám k dispozici hardware, o který si řeknete, takže počítač a mobil si vyberete podle toho co Vám vyhovuje. Zbytek Vám raději přidáme na platu, ať si odměny utratíte nebo užijete podle sebe a nemusíte se omezovat tím, kde všude platí jaká kartička.

Další informace

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu [email protected]ěšíme se na konzultaci s Vámi!

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno
http://www.acjobs.cz

Kontakt

Poslat společnosti životopis
ID: 3939765  Datum zveřejnění: 20.7.2020