Marketingový analytik Praha-východ

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Praha-východ, Česko
  • Mzdové podmínky (brutto): 40 000 - 50 000 Kč/měsíc
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Máte zkušenosti s výzkumy trhu v rámci FMCG? Máte již za sebou projekty, které jste v rámci výzkumu trhu sami realizovali? Spolupráce s externími agenturami Vám rovněž není cizí?

Pak hledáme právě Vás!

Nadnárodní FMCG společnost hledá posilu do svého týmu na pozici:

MARKETINGOVÝ ANALYTIK Praha-východ (40-50.000 Kč)

Náplň práce

  • samostatné vedení menších či pravidelných projektů v rámci průzkumu trhu
  • spolupráce s agenturami na náročnějších průzkumech trhu
  • práce s interními daty, online nástroji
  • analýza dat, příprava reportů
  • prezentace výsledků českému i zahraničnímu vedení
  • návrhy na změny dle výsledků průzkumů
  • mapování konkurence a aktuálního vývoje trhu

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • praxi na obdobné pozici
  • skvělou znalost MS Office, zejména MS Excel
  • komunikativní úroveň anglického jazyka (prezentace výsledků výzkumů vedení)
  • zodpovědnost, samostatnost, analytické a prezentační dovednosti

Nabízíme

  • 5 týdnů dovolené
  • flexibilní pracovní dobu
  • příspěvek na stravování
  • jazykové kurzy
  • svozovou dopravu z metra C
  • možnost nástupu: IHNED/po dohodě
  • místo výkonu: Praha-východ

Další informace

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu [email protected]

Těšíme se na konzultaci s Vámi!

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Národní 135/14
11000 Praha 1

Kontakt

Poslat společnosti životopis

ID: 3940511  Datum zveřejnění: 21.7.2020  Spodní hranice mzdy (brutto): 40 000 Kč/měsíc