QAD Business System Analyst

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Liberec, Česko
  • Termín nástupu: Ihned
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Máte zkušenost s ERP systémem QAD? Dokážete analyticky uvažovat a chcete pracovat pro mezinárodní společnost jako Business System Analyst?

Pak hledáme právě Vás!

Nadnárodní technologická společnost hledá juniory i zkušené analytiky na pozici:

Náplň práce

  • Práce s ERP systémem QAD
  • Komunikace mezi vývojem a koncovým uživatelem
  • Technická podpora koncových uživatelů
  • Analýza požadavků a zpracování specifikací
  • Spolupráce při vývoji úprav ERP systému
  • Koordinování testování úprav v QAD
  • Úzká spolupráce s kolegy v zahraničí

Požadujeme

  • Nutná znalost ERP systému QAD
  • VŠ vzdělání
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni (úzká spolupráce se zahraničními kolegy)
  • Orientace v oblasti designu aplikací, databází a ERP systémů
  • Znalost programů Orel, Progress SQL, Doclib, Informatica výhodou
  • Výhodou znalost .NET

Nabízíme

  • Týden dovolené na víc
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Občasnou práci z domova
  • Zajímavé finanční ohodnocení
  • Občerstvení na pracovišti

Další informace

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu [email protected] Těšíme se na konzultaci s Vámi!

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Národní 135/14
110 00 Praha 1

Kontakt

Poslat společnosti životopis

ID: 3940575  Datum zveřejnění: 21.7.2020