Inženýr kvality s ambicemi

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Vyškov, Česko
  • Mzdové podmínky (brutto): Od 35 000 Kč/měsíc
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Jste zkušená/ý inženýr kvality a máte chuť si profesně polepšit? Chtěl/a byste se stát vedoucím úseku? Ovládáte angličtinu a máte znalosti statistických metod a nástrojů kvality? Tak neváhejte a zašlete mi Váš životopis!
Výrobní společnost s tradicí hledá kandidáta na pozici
INŽENÝR KVALITY S AMBICEMI

Náplň práce

  • vedení týmu inženýrů kvality
  • nastavování výrobních procesů a optimalizace procesů
  • řešení neshod a příprava auditů
  • schvalování dílů k výrobě (PPAP)
  • denní komunikace v angličtině
  • spolupráce se zákazníky a dodavateli

Požadujeme

  • min. SŠ vzdělání (strojírenství, elektro)
  • prokazatelnou praxi v oblasti kvality
  • znalost norem ISO a nástrojů kvality
  • anglický jazyk na středně pokročilé úrovni
  • řidičský průkaz sk. B

Nabízíme

  • zajímavou práci ve stabilní společnosti
  • služební auto k osobním účelům
  • týden dovolené navíc
  • mobil, notebook
  • příspěvek na stravování

  • místo výkonu práce: 30km od Vyškova

Další informace

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu [email protected].Těšíme se na konzultaci s Vámi!

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno

Kontakt

Kontaktní osoba: Mgr. Nikol Náhlá
Tel.: +420775787237
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis

ID: 3940712  Datum zveřejnění: 21.7.2020  Spodní hranice mzdy (brutto): 35 000 Kč/měsíc