Technik pro obalové materiály s AJ

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: České Budějovice, Česko
  • Mzdové podmínky (brutto): Od 35 000 Kč/měsíc
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Jste člověk s technickým vzděláním, který chce zajímavou a různorodou práci, která zahrnuje komunikaci se zákazníky, flexibilitu a využití Vašich technických znalostí? Domluvíte se anglicky? Pokud ano, tak nám rychle zašlete svůj životopis! Mezinárodní výrobní společnost přijme do svého týmu šikovnou kolegyni nebo šikovného kolegu na pozici TECHNIK PRO OBALOVÉ MATERIÁLY S AJ

Náplň práce

  • vývoj nových obalů pro výrobky
  • zajišťování realizace balení výrobů v návaznosti na výrobní proces
  • spolupráce napříš společností - s projektovým týmem, kvalitou, technologii atd.
  • komunikace s dodavateli a zákazníky
  • analýza stávajícíh balících technologií

Požadujeme

  • dokončené SŠ vzdělání s technickým zaměřením
  • zkušenosti z automotive a obalovacými materiály výhodou
  • anglický jazyk na středně pokročilé úrovni - komunikace se zahraničím
  • výbornou znalost PC, znalost SAP výhodou

Nabízíme

  • práci ve stabilní nadnárodní firmě
  • roční prémie
  • týden dovolené navíc
  • dotované stravování
  • příspěvek na dopravu, penzijní připojištění, kurzy
  • cafeterii

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno

Kontakt

Kontaktní osoba: Mgr. Nikol Náhlá
Tel.: +420775787237
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis

ID: 3941225  Datum zveřejnění: 22.7.2020  Spodní hranice mzdy (brutto): 35 000 Kč/měsíc