Konstruktér zkušebních stavů

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Chrudim, Česko
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Máte zkušenosti s konstrukcí zkušebních stavů? Víte jak zajistit, aby vše fungovalo jak má? Vyznáte se v elektro schématech?

Pak jste náš člověk!

Přední výrobce brzdových systémů pro kolejová vozidla hledá:

KONSTRUKTÉR ZKUŠEBNÍCH STAVŮ

Náplň práce

  • Vytváření elektromechanických sestav, návrh zapojení kabeláže a tvorba výrobní dokumentace
  • Spolupráce při návrhu konfigurace výrobku
  • Spolupráce při typových a ověřovacích zkouškách elektromechanických celků

Požadujeme

  • Prošel jste si vzděláním ve strojírenském oboru na střední nebo vysoké škole
  • Díky tomu znáte elektrická schémata a víte, jak je navrhovat.
  • Vyznáte se v pneumatických obvodech.
  • Máte uživatelskou znalost PC (Word, Excel), programů Inventor a AutoCad.
  • Vyznáte se v technické dokumentaci i v angličtině

Nabízíme

  • Týden dovolené navíc
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Možnosti dalšího vzdělávání
  • Máme zavedené závodní stravování restauračním způsobem, které dotujeme
  • V případě potřeby máme možnost zajistit pronájem bytu

  • Termín nástupu IHNED (nebo dle domluvy)
  • Místo výkonu práce: Pardubický kraj

Další informace

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu [email protected]

Těšíme se na konzultaci s Vámi!

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Národní 135/14
11000 Praha 1

Kontakt

Poslat společnosti životopis

ID: 3941685  Datum zveřejnění: 23.7.2020