Project & Innovation Manager

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Košíkov, Velká Bíteš, Česko
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Máš zkušenost s vedením různorodých projektů? Jsi člověk, který dokáže ostatním vysvětlit složitější věci jednoduchým způsobem? Pokud vidíš, že něco nefunguje, jak má, převezmeš iniciativu a zkusíš s tím něco udělat? Chceš být tím člověkem, který propojuje jednotlivá oddělení společnosti, tak aby jejich spolupráce byla efektivní? Pak mi pošli své CV!

Náplň práce

  • Vedení projektů jako je např. stavba nového automatizovaného skladu
  • Úzká spolupráce s majitelem společnosti, dotažení vizí do reálného, fungujícího projektu
  • Spolupráce s jednotlivými odděleními včetně vedení společnosti a jejich koordinace
  • Vyhledávání slabých míst ve společnosti, návrhy pro jejich zlepšení
  • Trpělivé, systematické dotahování všech úkolů/projektů

Požadujeme

  • Praxe s vedením projektů
  • AJ na dobré komunikativní úrovni
  • Orientace v oblasti strojírenství, stavebnictví a IT – vše stačí z praxe
  • Silná, trpělivá osobnost, dotahovač, motivátor

Nabízíme

  • Práci ve společnosti, kde rodinná atmosféra opravdu funguje
  • Zajímavé finanční ohodnocení
  • Osobní automobil i k soukromým účelům
  • Finanční bonusy

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno

Kontakt

Kontaktní osoba: Mgr. Vladimíra Marková
Tel.: +420778779756
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis

ID: 3941750  Datum zveřejnění: 23.7.2020