Podpora prodeje a marketingu

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Košíkov, Velká Bíteš, Česko
  • Mzdové podmínky (brutto): Od 23 000 Kč/měsíc
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Rozumíte marketingu? Aktivně se o tuto oblast zajímáte? Jste kreativní a máte dobré nápady? Potom pro Vás máte zajímavou nabídku!

Výrobní společnost s dlouholetou tradicí, hledá mezi své kolegy posilu na pozici:

PODPORA PRODEJE A MARKETINGU

Náplň práce

  • Komunikace se zákazníky
  • Poradenství, prezentace směrem k zákazníkům
  • Propagace společnosti na sociálních sítích a internetu

Požadujeme

  • SŠ s maturitou
  • Znalost práce na PC
  • Znalost sociálních médií a internetu
  • AJ výhodou - poté se člověk má možnost starat i o zahraniční klientelu

Nabízíme

  • Práci v zajímavém a kreativním oboru v moderní společnosti
  • Práci v mladém a dynamickém kolektivu
  • Odměny
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • a mnoho dalšího

  • Místo výkonu práce: Košíkov, Velká Bíteš

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno

Kontakt

Kontaktní osoba: Bc. Markéta Foglová
Tel.: +420775474383
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis

ID: 3941840  Datum zveřejnění: 23.7.2020  Spodní hranice mzdy (brutto): 23 000 Kč/měsíc