Servisní technik s výjezdy

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Střelice, Česko
  • Mzdové podmínky (brutto): Od 30 000 Kč/měsíc
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Jste vyučený automechanik? Nevadí Vám týdenní výjezdy od pondělí do pátku? Pak hledáme právě Vás!

Pro úspěšnou společnost ve Střelicích hledáme novou posilu!

Náplň práce

  • Provádění pravidelného servisu a oprav kogeneračních jednotek
  • Odstraňování závad na kogeneračních jednotkách
  • Zprovoznění jednotek a zaškolení obsluhy
  • Administrativa s prací spojená
  • Zajišťování servisní pohotovosti (HOT LINE)

Požadujeme

  • SOU - ideálně automobilní / elektro
  • Časovou flexibilitu - výjezdy jsou v podobě týdenních turnusů
  • Ochotu cestovat po ČR a SK

Nabízíme

  • Adekvátní mzdové ohodnocení
  • Placené diety a přesčasy na výjezdech
  • Zaškolení a průběžné vzdělávání
  • Stravenky v hodnotě 100Kč
  • Možnost využít sick day
  • 20 dní dovolené, po roce práce 25 dní dovolené

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno

Kontakt

Kontaktní osoba: Bc. Markéta Foglová
Tel.: +420775474383
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis

ID: 3942283  Datum zveřejnění: 24.7.2020  Spodní hranice mzdy (brutto): 30 000 Kč/měsíc