Interní logistik s AJ - vhodné k relokaci

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Litoměřice, Česko
  • Mzdové podmínky (brutto): Od 30 000 Kč/měsíc
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Máte zkušenosti v logistice, domluvíte se anglicky a umíte komunikovat se zákazníky? Orientujete se v oblasti celní problematiky? Pokud ano, zašlete nám svůj životopis ještě dnes!

Náplň práce

  • Zajištění a organizování dopravy zboží, nakládek a vykládek
  • Vyřizování faktur, objednávek
  • Komunikace se zákazníky, dodavateli a přepravci
  • Tvorba dokumentace související s přepravou
  • Vedení skladové evidence

Požadujeme

  • SŠ nebo VŠ vzdělání
  • Praxi na pozici logistika ve výrobní společnosti min. 2 roky
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni (denní telefonická komunikace)
  • Zkušenosti s dlouhodobějšími zakázkami/projekty
  • Znalost obchodní a celní problematiky
  • Znalost skladového hospodářství výhodou

Nabízíme

  • Zaměstnání pro významnou nadnárodní společnost s dlouholetou tradicí
  • 10 000 Kč bonus po zkušební době
  • Relokační balíček po zkušební době
  • Týden dovolené navíc
  • Závodní stravování
  • Smlouvu na HPP přímo do kmene
  • Nástup možný ihned
  • Místo výkonu práce: okres Litoměřice

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno

Kontakt

Kontaktní osoba: Ing. Markéta Stehlíková
Tel.: +420775787073
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis

ID: 3942388  Datum zveřejnění: 24.7.2020  Spodní hranice mzdy (brutto): 30 000 Kč/měsíc