KONTROLOR ŘÍZENÍ PROVOZU - TECHNIK - VHODNÉ K RELOKACI

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Litoměřice, Česko
  • Mzdové podmínky (brutto): 40 000 - 50 000 Kč/měsíc
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Jste člověk, který má základní znalost procesních souvislostí výroby? Máte technické vzdělání a praxi v oblasti výroby? Nevadí Vám dvousměnný provoz a rádi byste pracovali pro stabilní společnost s dlouholetou tradicí? Pak mi zašlete Váš životopis.

Náplň práce

  • řízení provozu po bezpečností a ekonomické stránce
  • vyhodnocení a řešení kritických situací
  • komunikace s krizovými linkami v rámci nestandardní situace
  • řešení výpadků energií potřebných pro provoz a rozhodování o dalším průběhu výroby
  • spolupráce při odstraňování technických závad se směnným technikem

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání technického směru (strojírenství, elektro nebo chemie)
  • praxi v rámci technického oboru alespoň 4 roky
  • znalost procesů ve výrobě a jejich souvislostí
  • umět rychle reagovat a vyřešit kritické situace
  • řidičský průkaz sk. B - aktivní řidič
  • ochotu pracovat ve směnném provozu (12 h)

Nabízíme

  • zajímavou práci v úspěšné mezinárodní společnosti
  • finanční ohodnocení dle zkušeností + bonusy
  • 5 týdnů dovolené, firemní akce
  • závodní stravování, příspěvek na dojíždění
  • relokační balíček
  • místo výkonu práce: okres Litoměřice

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno

Kontakt

Kontaktní osoba: Ing. Markéta Stehlíková
Tel.: +420775787073
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis

ID: 3942426  Datum zveřejnění: 24.7.2020  Spodní hranice mzdy (brutto): 40 000 Kč/měsíc