Technická podpora klienta (55. - 65.000 Kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Plzeň, Česko
  • Mzdové podmínky (brutto): 55 000 - 65 000 Kč/měsícBonusy, odměny
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Chcete být technickou online podporou pro zákazníka? Úzce spolupracovat s R&D týmem, zdali se dají splnit požadavky klienta? Máte zkušenosti, znalosti chladicích a mrazicích produktů?

Jestli Vás tato pozice zaujala, budeme se těšit na zaslané CV!

Náplň práce

  • zajišťovat online technickou podporu pro zákazníka
  • rozhodovat o reálnosti zvláštních přání klientů, řešit případné změny
  • řešit development request, technickou specifikaci, kalkulace, kusovníky apod.
  • úzce spolupracovat v rámci projektového týmu

Požadujeme

  • SŠ/VOŠ/VŠ
  • anglický nebo německý jazyk na minimálně středně pokročilé úrovni
  • povědomí o technice chladicích produktů
  • technické myšlení, umět číst technickou dokumentaci

Nabízíme

  • více než 25 dní dovolené
  • motivující finanční odměny
  • flexibilní pracovní dobu
  • příspěvek na penzijní/životní pojištění
  • další benefity

  • místo výkonu práce: Rokycansko

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Divadelní 14
301 00 Plzeň

Kontakt

Kontaktní osoba: Petra Palánová, DiS.
Tel.: +420775787061
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis

ID: 3943106  Datum zveřejnění: 27.7.2020  Spodní hranice mzdy (brutto): 55 000 Kč/měsíc