CNC obráběč kovů - plat až 35.000 Kč (ubytování)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Kutná Hora, Česko
  • Mzdové podmínky (brutto): Od 30 000 Kč/měsíc
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Jste obráběčem kovů se zkušenostmi nebo naopak hledáte uplatnění v oboru a chcete nasbírat zajímavou praxi? Orientujete se v technické dokumentaci? Máte technické vzdělání? Přijímáme pracovníky s různou úrovní praxe. Pokud máte zájem, zašlete mi prosím životopis nebo zavolejte. Ráda Vám poskytnu více informací. Budu se moc těšit.

Náplň práce

  • Obsluha CNC soustruhu (výměna nástrojů, programování...)
  • Práce s výkresy a technickými podklady
  • Kusová, malosériová výroba
  • Práce na dvě směny

Požadujeme

  • SOU - ideálně strojírenský obor
  • Praxe je pro nás velkou výhodou, ale rádi zaučíme šikovného absolventa
  • Schopnost alespoň základní orientace v technické dokumentaci
  • Zkušenost s obsluhou a programováním CNC strojů výhodou

Nabízíme

  • Velmi zajímavé platové zařazení dle Vašich zkušenosti, s každoročním navyšováním mzdy
  • 25 dní dovolené na Vaši rekreaci
  • Dotované stravování v závodní jídelně
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Možnost ubytování
  • Příspěvek na dopravu
  • Firemní a teambuildingové akce
  • Další skvělé odměny a benefity

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno

Kontakt

Kontaktní osoba: Pavlína Rumlová
Tel.: +420778407765
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis

ID: 3943504  Datum zveřejnění: 28.7.2020  Spodní hranice mzdy (brutto): 30 000 Kč/měsíc