Nákupčí - mezinárodní prostředí (30.000 - 35.000 Kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Přerov, Česko
  • Mzdové podmínky (brutto): 30 000 - 35 000 Kč/měsíc
  • Termín nástupu: 01.10.2020
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Máte alespoň základní praxi v oblasti nákupu a hledáte nyní novou pracovní výzvu? Jste aktivní člověk, který chce být přínosem pro firmu? Skvěle! Mezinárodní společnost se silným postavením na trhu nyní hledá posilu do svého týmu. Pošlete životopis ještě dnes!

Náplň práce

  • působení v oblasti strategického nákupu, úzká komunikace s operativním nákupem
  • analýza nákupních strategií, hledání úspor
  • výběr dodavatelů, realizace výběrových řízení
  • zpracování podkladů pro vedení firmy

Požadujeme

  • zkušenosti s nákupem (ideálně ve výrobní firmě)
  • alespoň mírně pokročilá znalost anglického nebo německého jazyka
  • uživatelská znalost práce na PC
  • aktivní přístup k práci
  • komunikativnost

Nabízíme

  • práci v mezinárodní společnosti se silným postavením na trhu
  • férové mzdové ohodnocení
  • flexibilní pracovní dobu
  • týden dovolené nad rámec zákona
  • příspěvek na stravování
  • příspěvek na dojíždění
  • zvýhodněné tarify u mobilního operátora
  • příjemnou atmosféru na pracovišti

  • místo výkonu práce: okres Přerov

Další informace

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu [email protected]

Těšíme se na konzultaci s Vámi!

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Tř. kosmonautů 1
779 00 Olomouc

Kontakt

Poslat společnosti životopis

ID: 3947510  Datum zveřejnění: 10.9.2020  Spodní hranice mzdy (brutto): 30 000 Kč/měsíc