Chemický Operátor - mzda 24.000-26.000 Kč

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Ústí nad Labem, Česko
  • Mzdové podmínky (brutto): Od 24 000 Kč/měsíc
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Máte maturitu v technickém nebo chemickém oboru? Chcete pracovat v zajímavém provozu s velkou jistotou stabilního výdělku i v dnešní době? Nevadí Vám práce na směny? V případě zájmu mi prosím zašlete svůj životopis nebo mi rovnou zavolejte. Ráda Vám zodpovím případné detaily.

Náplň práce

  • Obsluha automatického stroje
  • Kontrola výrobního procesu dle zadaných parametrů
  • Odběr vzorků a velmi jednoduché testování
  • Provádění drobných oprav na zařízení
  • POZOR - není nutno mít chemické vzdělání

Požadujeme

  • SŠ s maturitou v technickém nebo chemickém oboru
  • Schopnost práce na PC
  • Ochotu pracovat na 12-ti hodinové směny
  • Znalost výrobního prostředí výhodou

Nabízíme

  • Nástupní plat až 26.000 Kč dle zkušenosti
  • 25 dní dovolené
  • Náborový příspěvek dle pracovního zařazení
  • Příspěvek na penzijko
  • Zvýhodněné rodinné volání
  • Velmi dobrou dopravní dostupnost i pro zaměstnance mimo Ústí nad Labem
  • Pracoviště: Ústí nad Labem

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno
Poslat společnosti životopis

ID: 3953340  Datum zveřejnění: 18.8.2020  Spodní hranice mzdy (brutto): 24 000 Kč/měsíc