Obsluha strojů - šance pro každého !

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Chotěboř, Česko
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Stabilní výrobní společnost hledá kandidáta/kandidátku, kteří mají zájem o práci!

Jsi to právě ty? Ano? Tak neváhej a hned zašli svůj životopis!

Náplň práce

  • obsluhovat transferové stroje a pracovat na dokončovacích operacích (vkládat kusy do stroje, hrotit dílce)
  • dodržovat technologické návodky a postupy
  • pracovat s měřidly a kvalitativně kontrolovat dílce

Požadujeme

  • alespoň výuční list
  • praxe NENÍ NUTNÁ!
  • ochotu pracovat v turnusu

Nabízíme

  • 5 týdnů dovolené
  • vzdělávací kurzy
  • firemní akce
  • benefity v Cafeterii dle vlastního výběru
  • firemní jídelna s dotovaným stravováním
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • zvýhodněný mobilní tarif i pro rodinné příslušníky

  • místo výkonu práce: Havlíčskobrodsko

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno
Poslat společnosti životopis

ID: 3954271  Datum zveřejnění: 19.8.2020