Projektant rozvodných sítí (22 000 - 33 000 Kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Královéhradecký kraj, Česko
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Neradi trávíte celé dny za počítačem? Rádi se občas podíváte i do terénu za zákazníkem služebním vozem? Baví vás vytvářet projekty od začátku do konce? AutoCad pro vás není cizí slovo a dokážete plně využívat jeho možnosti? V tom případě chceme váš životopis v naší poště!

Perspektivní společnost hledá nové kolegy na pozici:

PROJEKTANT ROZVODNÝCH SÍTÍ (22 000 - 33 000 Kč)

Náplň práce

  • Návrhy rozvodných sítí v CAD softwaru (Microstation, AutoCAD)
  • Komunikace se zákazníkem ohledně jednotlivých detailů projektů (i osobně při služebních cestách v ČR)
  • Zajištění kvality dodání projektů, řešení termínů, komunikace s dalšími specialisty
  • Řešení zakázek pro výstavbu rozvodných sítí
  • Dodržování termínů dle projektové dokumentace

Požadujeme

  • Minimálně středoškolské vzdělání v oblasti elektrotechniky
  • Orientaci v oblasti ČEZU (VELKOU výhodou)
  • Osvědčení dle vyhlášky 50/1978 Sb. §6
  • Samostatnost a časovou flexibilitu
  • Řidičský průkaz B

Nabízíme

  • Pravidelné bonusy za dobře odvedenou práci
  • Týden dovolené navíc
  • Vzdělávací kurzy
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Rodinné firemní prostředí

  • Místo výkonu práce: okres Hradec Králové

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Třída SNP 402/48
500 03 Hradec Králové
Poslat společnosti životopis

ID: 3954365  Datum zveřejnění: 19.8.2020