Elektromechanik do výroby (25-30.000 Kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Plzeň-město, Česko
  • Mzdové podmínky (brutto): 25 000 - 30 000 Kč/měsíc
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Hledáte zaměstnání ve firmě, která o zaměstnance opravdu pečuje? Zajímá Vás široká škála zaměstnaneckých benefitů? Chcete být součástí stabilního kolektivu? Pokud ANO, zašlete nám svůj životopis!

Renomovaný výrobce elektrických pohonů hledá kandidáty na pozici:

ELEKTROMECHANIK DO VÝROBY (25-30.000 Kč)

Náplň práce

  • elektromechanické práce na rozvaděčích
  • zapojování kabeláže (NN, VN)
  • montáž komponent dle technické dokumentace
  • spolupráce s kolegy ve výrobě

Požadujeme

  • výuční list v elektro oboru
  • umět číst ve výkresové dokumentaci
  • odborná způsobilost: vyhláška č. 50/1978 Sb. – výhodou
  • praxe v oboru vítaná

Nabízíme

  • volné vstupenky na sportovní akce
  • příplatky za docházku
  • 5 týdnů dovolené
  • podpora vzdělávání v oblasti jazyků
  • firemní školka
  • místo výkonu práce: Plzeň

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno
Poslat společnosti životopis

ID: 3954995  Datum zveřejnění: 20.8.2020  Spodní hranice mzdy (brutto): 25 000 Kč/měsíc