Datový specialista (30 0000 - 45 000 Kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Ústí nad Orlicí, Česko
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Jste analytický typ člověka a dokážete se plynně domluvit anglicky? Jste zaměřeni na prodej a vývoj? Chcete se profesně rozvíjet? Pokud ano, čekáme na váš životopis.

Stabilní firma na Ústecku hledá do svého mezinárodního týmu nového kolegu na pozici:

DATOVÝ SPECIALISTA (30 0000 - 45 000 Kč)

Náplň práce

  • Zastřešení zakázek
  • Zajištění správnosti dat v systému (náklady, výrobní ukazatele, prodejní data
  • Reporting managementu v anglickém jazyce
  • Provádění analýz v prodejním konfigurátoru
  • Spolupráce a komunikace s produktovými managery jednotlivých strojů

Požadujeme

  • Vysokoškolské vzdělání ekonomického nebo technického směru
  • Pokročilou znalost anglického jazyka
  • Znalost SAP systému
  • Znalost ERP systémů
  • Organizační schopnosti na vysoké úrovni

Nabízíme

  • Stabilní zázemí společnosti
  • Možnost profesního rozvoje
  • Motivující finanční ohodnocení
  • Roční bonusy
  • Chutné závodní stravování

Místo výkonu práce: Ústí nad Orlicí

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Třída SNP 402/48
500 03 Hradec Králové
Poslat společnosti životopis

ID: 3955359  Datum zveřejnění: 21.8.2020