Pracovník/nice na kompletaci ve výrobě

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Košíkov, Velká Bíteš, Česko
  • Mzdové podmínky (brutto): Od 18 000 Kč/měsíc
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Jste manuálně zručná/ý a pečlivá/ý? Bydlíte v dojezdové vzdálenosti do Velké Bíteše a nevadí Vám 2 směnný provoz bez víkendů?
Pak mi pošlete Váš životopis - možná hledáme právě vás!

Náplň práce

  • Kompletace ve výrobě dle výrobní dokumentace
  • Po kompletace zkoušení výrobku

Požadujeme

  • Manuální zručnost
  • Ochota pracovat v dvousměnném provozu

Nabízíme

  • Roční bonus
  • Příspěvek na obědy
  • Moderní pracoviště

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno

Kontakt

Poslat společnosti životopis

ID: 3956620  Datum zveřejnění: 24.8.2020  Spodní hranice mzdy (brutto): 18 000 Kč/měsíc