Strategický nákupčí s angličtinou

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Turnov, Česko
  • Mzdové podmínky (brutto): Od 45 000 Kč/měsíc
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Hledáte práci v oblasti nákupu? Super, my zase hledáme nákupčího! Pokud máte technické povědomí a domluvíte se anglicky jste náš člověk.

Neváhejte a zúčastněte se výběrového řízení na pozici STRATEGICKÝ NÁKUPČÍ (45-55.000 Kč)!

Náplň práce

  • aktivní vyhledávání nových dodavatelů a upevňování komunikace se těmi stávajících
  • vedení výběrových řízení
  • analýzy nákupů a jednotlivých položek
  • hledání úspor a provádění průzkumu trhu
  • administrativní zpracovávání podkladů
  • tvorba rámcových objednávek
  • spolupráce a podpora ostatních oddělení

Požadujeme

  • přehled o strojařině, nejlépe o hydraulice a pneumatice
  • komunikativní znalost anglického jazyka
  • znalost práce v nějakém ERP systému
  • komunikativní, charismatickou, osobnost s přirozenou autoritou

Nabízíme

  • Zázemí úspěšné zahraniční společnosti
  • Týden dovolené navíc
  • Dotované obědy
  • Cafeterii
  • Jazykové a odborné vzdělávání
  • Teambuildingy a přátelské prostředí

  • Místo výkonu práce: Okres Semily

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno

Kontakt

Kontaktní osoba: Mgr. Nikol Náhlá
Tel.: +420775787237
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis

ID: 3957363  Datum zveřejnění: 25.8.2020  Spodní hranice mzdy (brutto): 45 000 Kč/měsíc