Inženýr ve vývoji - start kariéry

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Plzeňský kraj, Česko
  • Mzdové podmínky (brutto): Od 35 000 Kč/měsíc
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Máte praxi například jako konstruktér nových projektů? Chcete se podílet na procesu vývoje a získávat v této oblasti další zkušenosti?
Pokud ANO, tak nám zašlete svůj životopis!

Náplň práce

  • vedení a tvorba technické dokumentace
  • řešení požadavků na výrobek v oblasti norem a certifikace
  • shromažďování podkladů o změnách produktu
  • spolupráce s kolegy ve vývojovém týmu

Požadujeme

  • SŠ, VOŠ nebo VŠ vzdělání
  • praxi na podobné pozici např. ve výrobní společnosti
  • zkušenost s tvorbou technické dokumentace
  • anglický jazyk na mírně pokročilé úrovni – práce s textem a podklady

Nabízíme

  • flexibilní pracovní dobu
  • TÝDEN dovolené navíc
  • možnost jazykových kurzů
  • vynikající dostupnost MHD
  • dotované stravování v místě práce
  • každoroční růst mzdy
  • zaškolení a podporu ve vzdělávání

  • místo výkonu práce: Plzeň

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Divadelní 14
301 00 Plzeň

Kontakt

Kontaktní osoba: Monika Petrušková
Tel.: +420775787072
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis

ID: 3957687  Datum zveřejnění: 26.8.2020  Spodní hranice mzdy (brutto): 35 000 Kč/měsíc