Produktový specialista - underwriter / ka (50-70.000 Kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Praha, Česko
  • Mzdové podmínky (brutto): Od 50 000 Kč/měsíc
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Pohybujete se v oblasti underwritingu v pojišťovnictví, bankovníctví nebo leasingu? Kromě češtiny máte i pokročilou angličtinu, abyste vše mohl/a konzultovat se zahraničním vedením? Pak hledáme právě Vás. Neváhejte a zašlete nám svůj životopis. Náš významný klient z oblasti pojišťovnictví hledá nového parťáka/čku na pozici:

PRODUKTOVÝ SPECIALISTA - UNDERWRITER/KA (až 70.000 Kč)

Náplň práce

  • spolupráce na tvorbě nových produktů
  • dodávka produktů na základě požadavků klienta
  • rychlé řešení projektů směrem k zákazníkovi
  • řízení, správa a kontrola smluvní dokumentace (směrem k partnerům i klientům)
  • zpracování požadavků ze strany partnerů
  • kontrola a testování v systému

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • praxi z oblasti underwritingu, popřípadě specializace na tvorbu nových produktů (pojišťovnictví, bankovnictví, leasingové společnosti)
  • anglický jazyk - na úrovni vedení obchodních jednání (zahraniční vedení společnosti)
  • MS Office na uživatelské úrovni
  • pečlivého člověka se smyslem pro kreativitu

Nabízíme

  • práci ve stabilní společnosti s rodinnou atmosférou
  • odpovídající finanční ohodnocení dle zkušeností
  • 25 dní dovolené
  • sick days
  • multisportkarta
  • možnost nástupu ihned
  • místo pracoviště: Praha 4

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno

Kontakt

Kontaktní osoba: Ing. Markéta Stehlíková
Tel.: +420775787073
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis

ID: 3957920  Datum zveřejnění: 26.8.2020  Spodní hranice mzdy (brutto): 50 000 Kč/měsíc