Elektrikář s 13. a 14. platem

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Nymburk, Česko
  • Mzdové podmínky (brutto): Od 25 000 Kč/měsíc13. a 14. plat, bonus za docházku a nekouření, 5 týdnů dovolené, obědy za 19 Kč, příspěvek na dopravu
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Vystudoval jste střední školu v oboru elektro? Hledáte uplatnění na trhu v mezinárodní stabilní společnosti s možností osobního i profesního růstu? Pak nám zašlete svůj životopis ještě dnes!

Společnost působící v automotive obsazuje pozici:

ELEKTRIKÁŘ

Náplň práce

  • Zajištění preventivní údržby
  • Diagnostika a opravy strojů, zařízení a budov
  • Práce v 12h provozu - dlouhý/krátký týden

Požadujeme

  • Vyhlášku 50, ideálně § 6 nebo 7, ale zvládneme i 5
  • Orientaci v technické dokumentaci
  • Znalost elektroniky
  • Ochotu pracovat ve směnném provozu

Nabízíme

  • 13. a 14.plat
  • 5 týdnů dovolené
  • Náborový příspěvek 10.000 Kč
  • Docházkový bonus
  • Bonus za nekouření
  • Obědy za 19 Kč

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno

Kontakt

Poslat společnosti životopis

ID: 3959245  Datum zveřejnění: 28.8.2020  Spodní hranice mzdy (brutto): 25 000 Kč/měsíc