Technolog údržby

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Most, Česko
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Chcete být součástí týmu ve stabilní společnosti a podílet se na neustálém zlepšování v procesech údržby? Reagujte na pozici TECHNOLOGA ÚDRŽBY!

Náplň práce

  • Koordinace, řízení a optimalizace procesů údržby
  • Posuzování efektivity procesů pomocí KPIs a návrhy zlepšení a opatření
  • Plánování, nastavování a implementace systémů řízení údržby – TPM, preventivní / prediktivní údržba atp.
  • Spoluúčast při zavádění nových výrobních procesů a nových technologií
  • Správa, příprava a změna technické dokumentace
  • Implementace projektů na zvyšování spolehlivosti strojů s ohledem na zavedené systémy řízení kvality

Požadujeme

  • Znalost tvorby technické dokumentace – pracovní instrukce, TPM instrukce, checklisty, manuál opatření
  • Technické myšlení a znalosti na vysoké úrovni
  • Znalost systémů řešení problémů a nastavení opatření – kaizen, PDCA, akční plán, Ishikawa, 5x proč a především jejich využití v praxi
  • Proaktivní přístup

Nabízíme

  • Práci ve stabilní společnosti a příjemném pracovním kolektivu
  • Možnost seberealizace
  • Motivující finanční ohodnocení a balíček benefitů
  • Pracovní poměr na dobu neurčitou.

  • Lokalita: Most

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Špitálské náměstí 3517/1a
40001 Ústí nad Labem

Kontakt

Kontaktní osoba: Karolína Kolstrunková
Tel.: +420773773884
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis

ID: 3959373  Datum zveřejnění: 28.8.2020