Šikovný pracant strojírenské výroby (24 000 - 27 000 kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Hradec Králové, Česko
  • Mzdové podmínky (brutto): Od 24 000 Kč/měsíc
  • Termín nástupu: 1.9.2020
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Máte zkušenosti ze strojírenského průmyslu a uvítali byste pracovat na dvě směny? Chcete si o víkendech náležitě odfrknout? Jste manuálně zruční a technická dokumentace Vám není cizí? Rádi byste pracovali ve společnosti, kde se můžete kariérně posouvat?

Bruska ve společnosti v Hradci Králové hledá nového pána. :o) A my čekáme na Váš životopis na pozici:

ŠIKOVNÝ PRACANT STROJÍRENSKÉ VÝROBY (24 000 - 27 000 Kč)

Náplň práce

  • Broušení nerezového materiálu
  • Práce s technickou dokumentací
  • Kontrola a příprava materiálu
  • Dodržování pořádku na pracovišti
  • Týmová spolupráce

Požadujeme

  • Vzdělání s technickým zaměřením
  • Orientaci v technické dokumentaci
  • Průměrnou fyzickou zdatnost :o)
  • Praxi na pozici brusiče (VELKOU výhodou)
  • Umění jezdit na ještěrce (VELKOU výhodou)

Nabízíme

  • Možnost kariérního růstu
  • 5 týdnů dovolené a k tomu volné víkendy
  • Zajištění pitného režimu na pracovišti
  • Chutné závodní stravování
  • Zapůjčení chladící techniky a grilu pro Vaší párty :o)

  • Místo výkonu práce: Hradec Králové

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Třída SNP 402/48
500 03 Hradec Králové

Kontakt

Kontaktní osoba: Lucie Komňacká
Tel.: +420778434005
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis

ID: 3960142  Datum zveřejnění: 31.8.2020  Spodní hranice mzdy (brutto): 24 000 Kč/měsíc