Administrativní pracant s němčinou (24 000 - 30 000 kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Ostrava-město, Česko
  • Mzdové podmínky (brutto): Od 24 000 Kč/měsíc
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Tajně si doma sníte o tom, že se chcete do práce těšit? Chcete se cítit mezi kolegy pohodově jako mezi svou rodinou? Pokud dokážete komunikovat na kvalitní úrovni v němčině a k tomu počítač není vaším nepřítelem - v tom případě se může váš sen stát skutečností. :o)

Nadnárodní společnost a špička ve svém oboru má místo právě pro Vás na pozici:

ADMINISTRATIVNÍ PRACANT S NĚMČINOU (24 000 - 30 000 Kč)

Náplň práce

  • Administrativní činnost v účetním/nákupním oddělení
  • Kontrola správnosti faktur/objednávek
  • Vkládání dat z faktur/objednávek do interního systému
  • Vedení příslušné dokumentace
  • Správa dat od dodavatelů a odběratelů

Požadujeme

  • Středoškolské vzdělání
  • Německý jazyk na komunikativní úrovni
  • Uživatelskou znalost MS Office (především Word a Excel)
  • Ochotu učit se novým věcem
  • Samostatnost a pečlivost

Nabízíme

  • Zázemí prosperující společnosti
  • Nadstandardní počet dnů volna
  • Jedinečnou možnost pro absolventy na začátek svojí kariéry
  • Postupné zaučování s individuálním přístupem
  • Týmového ducha a férové jednání na pracovišti

  • Místo výkonu práce: Ostrava

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Třída SNP 402/48
500 03 Hradec Králové

Kontakt

Kontaktní osoba: Lucie Komňacká
Tel.: +420778434005
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis

ID: 3960204  Datum zveřejnění: 31.8.2020  Spodní hranice mzdy (brutto): 24 000 Kč/měsíc