Manažer BOZP a PO (45.-60.000 Kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Praha-východ, Česko
  • Mzdové podmínky (brutto): 45 000 - 60 000 Kč/měsíc
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Máte zkušenosti ve výrobní společnosti s vedením a kontrolou BOZP a PO? Provádíte kontroly v rámci pracoviště, navrhujete nápravná opatření, či školení nových zaměstnanců? Hledáte práci s flexibilní pracovní dobou a možností kariérního růstu?

Pak mi neváhejte poslat své CV!

Česká výrobní společnost hledá posilu do svého týmu na pozici:

MANAŽER BOZP A PO (45.-60.000 Kč)

Náplň práce

  • Řízení BOZP, PO a ochrany životního prostředí v rámci firmy
  • Kontrola pracovišť a návrhy na odstranění zjištěných nedostatků
  • Řešení nehod a úrazů zaměstnanců
  • Zajišťování inspekcí a auditů
  • Provádění školení zaměstnanců
  • Řízení malého týmu externích zaměstnanců
  • Vytváření potřebné dokumentace a práce s interními systémy

Požadujeme

  • SŠ/VŠ ideálně technické směru
  • znalost legislativy v oblasti BOZP a norem EMS ISO 14001, ISO 9001, OHSAS 18001
  • orientaci v oblasti norem a předpisů pracovního práva
  • Praxi v oblasti řízení BOZP a PO
  • Znalost Aj výhodou

Nabízíme

  • Týden dovolené navíc
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Příspěvek na stravování
  • Možnost profesního a odborného růstu v perspektivním oboru
  • Systém vzdělávání

  • Termín nástupu: IHNED nebo dle domluvy
  • Místo výkonu práce: Praha – Východ (cca 20 minut autobusem z Kobylis)

Další informace

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu [email protected]

Těšíme se na konzultaci s Vámi!

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Národní 135/14
11000 Praha 1

Kontakt

Kontaktní osoba: Kamila Trefilová
Tel.: +420775787076
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis

ID: 3960632  Datum zveřejnění: 2.9.2020  Spodní hranice mzdy (brutto): 45 000 Kč/měsíc