IT Solution Architect (60-80.000 Kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Praha, Česko
  • Mzdové podmínky (brutto): 60 000 - 80 000 Kč/měsícFix + Bonusy
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Jste IT nadšenec? Zajímáte se nejen o delivery, ale láká Vás i strana obchodu? Nebo jste zkušený v obchodu, přesto si chcete prohloubit své znalosti v IT? Baví Vás práce s lidmi stejně tak, jako svět IT? Chcete profesně růst a přitom si i stále zajímavě vydělat? To vše na zajímavých projektech? Pokud jste alespoň jednou odpověděli ANO, možná hledáme právě Vás!

Pro přední mezinárodní IT společnost hledáme vhodné kandidáty na pozici:

Náplň práce

  • Podpora obchodního oddělení v pre-sales fázi
  • Analýza SW požadavků ze strany klientů
  • Příprava nabídek a následných kalkulací
  • Tvorba schémat a konkrétního návrhu
  • Komunikace s obchodním a vývojovým oddělením
  • Komunikace s klienty a následné rozvíjení vztahu

Požadujeme

  • Projektovou metodiku máš v malíčku (např. Prince2, Agile)
  • Znáš UML modelování a Microsoft technologie (MS Office, O365, Dynamics apod.)
  • Anglický jazyk alespoň na úrovní čtení dokumentace
  • Jsi komunikačně zdatný a s business nadhledem
  • Umíš přemýšlet analyticky a máš všeobecný technologický rozhled
  • Znáš pojmy jako Windows/Unix, ERP, CRM, DMS řešení, databáze, cloud aj.
  • ŘP sk. B výhodou

Nabízíme

  • Spolupráci na zajímavých projektech
  • Získání různých certifikací (IT, projektové řízení apod.)
  • Příjemné pracovní prostředí
  • Multisport kartu a stravenkovou kartu
  • Jazykové kurzy
  • 25 dní dovolené + 2x Sick Day
  • Pružnou pracovní dobu
  • Home office

  • Místo výkonu práce: Praha

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Národní 135/14
110 00 Praha 1

Kontakt

Kontaktní osoba: David Lužík
Tel.: +420775474381
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis

ID: 3961889  Datum zveřejnění: 3.9.2020  Spodní hranice mzdy (brutto): 60 000 Kč/měsíc