Technik CNC (45-55.000 Kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Mělník, Česko
  • Mzdové podmínky (brutto): 45 000 - 55 000 Kč/měsíc
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Máte vzdělání technického zaměření a chcete být u zrodu nové výroby? Rádi pracujete s novými technologiemi a zajímá Vás oblast přesného obrábění? Máte zkušenosti s nastavováním a seřizováním CNC strojů? Nevadí Vám pracovat ve směnném provozu?

Pak se chopte své šance a pošlete mi svůj životopis!

Přední světový poskytovatel technických řešení kombinující HW i SW hledá kolegu na pozici:

TECHNIK CNC (45-55.000 Kč)

Náplň práce

  • Nastavování výrobního procesu na strojích pro přesné obrábění
  • Řízení a programování strojů
  • Dohled nad dodržováním postupů a správnosti výroby
  • Práce s měřícími přístroji a kontrola kvality
  • Komunikace s ostatními odděleními

Požadujeme

  • Ukončenou SŠ v technickém oboru
  • Zkušenosti s CNC stroji a metalurgií velkou výhodou
  • Znalost programování CNC strojů v programech MathLab a Python výhodou
  • Ochotu pracovat ve směnném provozu
  • Znalost mechaniky, hydrauliky výhodou

Nabízíme

  • 25 dní dovolené
  • Skvělou příležitost i pro absolventy
  • Možnost práce se špičkovými technologiemi
  • Budování nové výroby a velký prostor k seberealizaci a růstu
  • Možnost zaškolení a získání praxe v R&D centru v zahraničí

  • Termín nástupu IHNED (nebo dle domluvy)
  • Místo výkonu práce: okr. Mělník

Další informace

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu [email protected]

Těšíme se na konzultaci s Vámi!

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Národní 135/14
11000 Praha 1

Kontakt

Poslat společnosti životopis

ID: 3962211  Datum zveřejnění: 4.9.2020  Spodní hranice mzdy (brutto): 45 000 Kč/měsíc