Embedded software Developer (C/ C++/ C#) - Okres Kladno

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Středočeský kraj, Česko
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Máte zkušenosti s vývojem softwaru pro embedded zařízení? Umíte kódovat v jazyce C, C++ nebo C#? Máte zájem pracovat na unikátních embedded vývojových projektech?

Pak hledáme právě Vás!

Společnost, která se zabývá výrobou zdravotnického zařízení hledá posilu do svého týmu na pozici:

EMBEDDED SOFTWARE DEVELOPER (C/ C++/ C#) – okres KLADNO

Náplň práce

  • Vývoj řídících jednotek
  • Kódování v C, popř. C++, C#
  • Implementace a testování SW, tvorba SW modulů
  • Konzultace návrhů HW elektroniky
  • Kooperace s produktovými manažery v rámci formulace interního zadání SW
  • Spolupráce s ostatními členy týmu, prezentace výsledků a reporting

Požadujeme

  • 2 roky zkušenost s vývojem softwaru pro embedded zařízení
  • Dobrá znalost jazyka C
  • Znalost algoritmizace a programovacích technik
  • Znalost elektroniky, schopnost číst a konzultovat elektrická schémata
  • SŠ/VŠ vzdělání se zaměřením na elektroniku / informatiku
  • Angličtina – pokročilá úroveň, hlavně psaná forma (veškeré záznamy se píšou v anglickém jazyce)
  • Výhodou: znalost nástrojů Jenkins nebo Redmine, znalost platforem ARM Cortex, STM32, Eclipse/GNU-ARM, znalost paketové komunikace nebo .NET, C++, C#

Nabízíme

  • Týden dovolené navíc
  • Roční bonusy
  • Kafeterie
  • Příspěvek na stravování
  • Penzijní připojištění
  • Možnost Home Office
  • Odpovídající finanční ohodnocení
  • Příležitost vyvíjet a používat nejmodernější technologie
  • Zázemí úspěšné, rozvíjející se společnosti

Další informace

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu [email protected]

Těšíme se na konzultaci s Vámi!

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Národní 135/14
110 00 Praha 1

Kontakt

Poslat společnosti životopis

ID: 3963846  Datum zveřejnění: 7.9.2020