Scrum master–team leader Praha

Advantage Consulting, s.r.o.

Místo práce
Praha, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

* vedení projektů pomocí agilní metodologie pro velké klienty
* vedení Scrum týmu, veškerá koordinace jejich činností a motivace členů týmu
* komunikace s členy týmu na straně klienta
* facilitace Scrum ceremonií jako jsou stand-upy, groomingy, dema, estimace nebo retrospektivy
* kooperace s Product Ownerem
* tvorba analýz, návrhů řešení, podpora při dokončování product backlog
* řízení rizik projektu a identifikace priorit
* prezentace dodávek klientovi a celkový dohled nad kvalitou všech výstupů
* reporting, monitoring

Zaměstnanecké výhody, benefity

* zázemí rychle se rozvíjející, stabilní firmy v Praze
* prostor pro kreativní a samostatnou práci
* kvalitní vybavení, přístup k nejmodernějším technologiím
* Multisport karta
* příspěvek na životní a penzijní připojištění
* výuka cizích jazyků, školení
* stravenky
* sick days
* firemní akce
* mobilní telefon s tarifem (i pro rodinu)

Informace o náboru

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu [email protected].

Těšíme se na konzultaci s Vámi!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Informační technologie, počítačové programování, webové portály

Česká společnost, která se zabývá IT vývojem.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) a Český jazyk - Expert (C2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

* alespoň 3 roky zkušeností na obdobné pozici včetně vedení Scrumových týmů
* Scrum certifikace
* anglický jazyk na plynulé úrovni a perfektní znalost češtiny nebo slovenštiny
* znalosti v oblasti projektového životního cyklu vývoje software, plánování projektu a zdrojů
* znalost JIRA, Confluence
* skvělé komunikační a prezentační dovednosti
* pozitivní přístup k práci, schopnost multi-taskingu a organizace času a priorit
* chuť rozvíjet dovednosti členů týmu
* výhodou: zkušenosti z business nebo technické analýzy, znalost UML, BMPN 2.0 a vyšší, znalost Scaled Agile Framework (SAFe®), zkušenost s dodávkou projektu ze strany dodavatele

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Od roku 2002 pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce. Vytváříme společnost, které si váží nejen klienti, zaměstnanci, ale i veřejnost.

Zakládáme si na tom, že naši konzultanti jsou odborní partneři, kteří dokáží pomoci v oblasti kariérního života.

Naše odborné divize se specializují na tyto obory: ICT, Engineering, Electro & Energo, Sales & Logistics, Finance, Chemistry a Manufacturing.

Více než 1700 otevřených pracovních pozic v rámci celé České republiky naleznete na našich stránkách www.acjobs.cz.

Těšíme se na případnou konzultaci s Vámi.

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 3966606  Datum zveřejnění: 11.9.2020