Obráběč kovů (22 - 27.000 kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Jablonec nad Nisou, Česko
  • Mzdové podmínky (brutto): Od 22 000 Kč/měsíc
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Máte zkušenosti s obsluhou obráběcích strojů? Umíte pracovat se systémem Heidenhain? Hledáte novou pracovní výzvu ve firmě, která nabízí širokou škálu benefitů?
Pak neváhejte a zašlete nám svůj životopis na níže uvedenou e-mailovou adresu!

Česká výrobní společnost hledá posilu do svého týmu na pozici:

OBRÁBĚČ KOVŮ

Náplň práce

  • obsluha obráběcího CNC stroje
  • čištění a příprava
  • práce dle technické dokumentace
  • řešení každodenních problémů ve výrobě
  • plnění stanoveného výrobního plánů

Požadujeme

  • výuční list či maturitu v daném oboru - výhodou
  • praxi na podobné zkušenosti – výhodou
  • ochotu pracovat na 3 směny
  • orientaci v technické a výkresové dokumentace
  • spolehlivost, flexibilitu, proaktivitu
  • schopnost řešit problémy

Nabízíme

  • zajímavou práci
  • stravenky v hodnotě 100,- Kč
  • až 5 týdnů dovolené
  • možnost okamžitého nástupu
  • motivující finanční ohodnocení

  • místo výkonu práce: okres Jablonec nad Nisou

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno

Kontakt

Kontaktní osoba: Mgr. Gabriela Bezděková
Tel.: +420775787340
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis

ID: 3969433  Datum zveřejnění: 17.9.2020  Spodní hranice mzdy (brutto): 22 000 Kč/měsíc