Credit controller s francouzštinou

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Plzeň, Česko
  • Mzdové podmínky (brutto): 30 000 Kč/měsíc13. plat, kafeterie a další.
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Mluvíte francouzsky a máte znalosti v oblasti podnikových financí? Není nad čím rozmýšlet, chceme Vás do týmu!
Nástup možný IHNED, smlouvu na dobu NEURČITO

Pošlete svůj životopis na [email protected]!

Náplň práce

  • Správa účtů a pohledávek
  • Úzká spolupráce s účetním oddělím
  • Nastavování způsobu vystavování, účtování faktur a jejich párování
  • Řešení plateb, reklamací
  • Kontrolování bankovních účtů
  • Komunikace a budování vztahu se zákazníkem

Požadujeme

  • Francouzština na komunikativní úrovní
  • Zkušenosti s SSC prostředím
  • praxi například v oblasti controllingu, financí a účetnictví.
  • Znalost MS Excel
  • Odolnost vůči stresu

Nabízíme

  • 5 týdnu dovolené
  • Příspěvek na důchodové pojištění
  • Jazykové kurzy a odborné kurzy
  • Příspěvek na stravování
  • Nástup možný IHNED, smlouvu na dobu NEURČITO
  • roční finanční odměny

  • Místo výkonu práce - Plzeň

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Divadelní 14
301 00 Plzeň
Poslat společnosti životopis

ID: 3970133  Datum zveřejnění: 18.9.2020  Spodní hranice mzdy (brutto): 30 000 Kč/měsíc