Asistent/ka obchodního odd. s francouzštinou

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Plzeň, Česko
  • Mzdové podmínky (brutto): Finanční bonusy a odměny, stravenky a další.
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Mluvíte francouzsky a chcete tuto znalost využít a rozvíjet? Máte zkušenost s administrativou nebo oblastí SALES?
Do našeho týmu můžete nastoupit IHNED se smlouvou na dobu NEURČITOU!

Zašlete mi svůj životopis na [email protected]

Náplň práce

  • administrativní správa objednávek
  • aktivní podpora a komunikace s klientem / obchodními manažery
  • kontrola termínů objednávek

Požadujeme

  • ZNALOST FRANCOUZSKÉHO JAZYKA na komunikativní úrovni
  • praxi v oblasti administrativy nebo zákaznického servisu výhodou
  • pečlivost a týmový duch
  • znalost programu MS Excel

Nabízíme

  • SMLOUVU NA DOBU NEURČITOU
  • 25 dní dovolené
  • kafeterii, stravenky
  • práci v centru Plzně
  • jazykové kurzy zdarma

  • místo výkonu práce: Plzeň město

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Divadelní 14
301 00 Plzeň
Poslat společnosti životopis

ID: 3970154  Datum zveřejnění: 18.9.2020