Mistr výroby (plat od 38.000 Kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Brno-venkov, Česko
  • Mzdové podmínky (brutto): Od 38 000 Kč/měsíc
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Máte zkušenost s vedením lidí? Nevadí Vám práce na 12-ti hodinové směny? Umíte dobře komunikovat s podřízenými a jste férový člověk? Pokud ani neváhejte a zašlete mi svůj životopis. Velmi ráda Vám poskytnu více informací. Budu se moc těšit na Vaši reakci.

Náplň práce

  • Vedení a koordinace výroby dle nastavených výrobních plánů a procesů
  • Dohled nad výrobou
  • Komunikace s podřízenými a řešení jejich problémů

Požadujeme

  • Zkušenost s vedením lidí
  • Znalost výrobního prostředí - výhodou
  • Vzdělání není rozhodující (preferujeme ale technické vzdělání)
  • Ochotu pracovat na 12-ti hodinové směny
  • Komunikativní, vůdčí a přátelskou povahu

Nabízíme

  • Nástupní plat dle Vašich zkušeností
  • Náborový příspěvek 30.000 Kč
  • 13. plat
  • Příspěvek na dopravu
  • 25 dní dovolené
  • Multisport karta
  • Zvýhodněné rodinné volání
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Závodní stravování
  • A další benefity
  • Místo pracoviště: Brno-venkov

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno
Poslat společnosti životopis

ID: 3971905  Datum zveřejnění: 22.9.2020  Spodní hranice mzdy (brutto): 38 000 Kč/měsíc