Chemik absolvent (plat až 25.000 Kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Ústí nad Labem, Česko
  • Mzdové podmínky (brutto): Od 22 000 Kč/měsíc
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Jsi šikovný absolvent chemického nebo strojírenského oboru? Chceš se naučit něco nového a získávat zajímavou praxi pro budoucí život? Zajímá Tě práce v chemickém průmyslu? Pokud ano neváhej a pošli mi svůj životopis nebo rovnou zavolej. Rádi Ti poskytnu bližší informace.

Náplň práce

  • Provádění chemických procesů ve výrobě
  • Nastavování zařízení dálkově i na přímo
  • Provádění odstávek zařízení a znovu zapojení do provozu
  • Vedení příslušné administrativy

Požadujeme

  • Minimálně SOU v chemickém nebo strojním oboru
  • Zájem o chemický obor a chuť se učit
  • Spolehlivost a samostatnost
  • Ochotu pracovat na 12-ti hodinové směny

Nabízíme

  • Plat po zaučení 25.000 Kč
  • Možnost kariérního růstu a získání zajímavé praxe
  • Bonusy a prémie
  • 25 dní dovolené
  • Zvýhodněné volání
  • Závodní stravování
  • Možnost rekreace za super ceny
  • Penzijní připojištění
  • A další fajn benefity
  • Pracoviště: Ústí nad Labem

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno
Poslat společnosti životopis

ID: 3972514  Datum zveřejnění: 22.9.2020  Spodní hranice mzdy (brutto): 22 000 Kč/měsíc