Technolog v oblasti kadmiování (40-45.000 kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Praha-východ, Česko
  • Mzdové podmínky (brutto): Od 40 000 Kč/měsíc
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Máte znalosti v oblasti povrchových úprav? Pracujete jako technolog ve výrobě a chcete své zkušenosti prohlubovat? Orientujete se v chemických procesech?

Pak využijte svou šanci a pošlete mi své CV!

Česká výrobní společnost hledá kolegu na pozici:

TECHNOLOG V OBLASTI KADMIOVÁNÍ (40-45.000 Kč)

Náplň práce

  • Tvorba a úpravy technologických postupů ve výrobě
  • Inovace a řešení problémů v oblasti chemických procesů
  • Komunikace se zákazníkem
  • Účast na externích i interních auditech

Požadujeme

  • Min. SŠ vzdělání technického nebo chemického směru
  • Znalost anglického jazyka na pokročilé úrovni
  • Zkušenosti s procesem tvrdochromu a kadmiování
  • Zkušenosti na obdobné pozici

Nabízíme

  • Pravidelné bonusy
  • Dotované závodní stravovaní
  • Možnost ubytování /příspěvek na ubytování
  • Příspěvek na penzijní / životní připojištění
  • Vzdělávací kurzy a školení
  • Možnost kariérního růstu

  • Možnost nástupu: IHNED nebo dohodou
  • Místo výkonu práce: 20 min. od metra Kobylisy

Další informace

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu [email protected]

Těšíme se na konzultaci s Vámi!

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Národní 135/14
11000 Praha 1
Poslat společnosti životopis

ID: 3974532  Datum zveřejnění: 25.9.2020  Spodní hranice mzdy (brutto): 40 000 Kč/měsíc