Čert co nevyletěl z elektriky (od 25 000 Kč) / Elektrikář

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Ústí nad Orlicí, Česko
  • Mzdové podmínky (brutto): 25 000 Kč/měsíc
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Máte co předvést ze svých získaných zkušenosti v oblasti elektro? Jste manuálně zručný a dokážete se k práci postavit zodpovědně? Chcete mít možnost získávat další a další profesní zkušenosti? Toužíte pracovat v jednosměnném provozu?

Pošlete nám Váš životopis a my Vám pomůžeme se zbytkem!

Hledáme nového kolegu do dynamicky se rozvíjející firmy na pozici:

ČERT CO NEVYLETĚL Z ELEKTRIKY (od 25 000 Kč)

Náplň práce

  • Odborné práce ve výrobě elektronických prvků a sestav
  • Postupné sestavování a zapojování sestav elektronických zařízení
  • Práce dle technických výkresů a dodržování technologických postupů
  • Realizace zakázkové výroby průmyslových rozvaděčů

Požadujeme

  • Platnou vyhlášku 50/1978 Sb. § 5
  • Praxi ve výrobním prostředí (je VELKOU výhodou)
  • Chuť učit se novým věcem
  • Manuální zručnost s důrazem na kvalitu
  • Dochvilnost a samostatnost

Nabízíme

  • Stabilní zaměstnání na hlavní pracovní poměr
  • Finanční ohodnocení za dobře odvedenou práci
  • Prémie
  • Flexibilní začátek a konec pracovní doby
  • Chutné závodní stravování

  • Místo výkonu práce: okres Ústí nad Orlicí

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Třída SNP 402/48
500 03 Hradec Králové
Poslat společnosti životopis

ID: 3977369  Datum zveřejnění: 27.9.2020  Spodní hranice mzdy (brutto): 25 000 Kč/měsíc