Technik montáže (30 - 40 000 Kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Pardubice, Česko
  • Mzdové podmínky (brutto): Od 30 000 Kč/měsíc
  • Termín nástupu: 1.10.2020
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Máte chuť pracovat v ryze české společnosti, jejíž přístup k zaměstnancům, klientům a k životu jako takovému Vám jednoduše vyrazí dech a kde budete opravdu šťastní = motivovaní? Pak na nic nečekejte a nenechte si utéct tuto jedinečnou nabídku práce!

Nevšední, moderní, stabilní, perspektivní společnost, špička ve svém oboru, hledá nového člena týmu na pozici:

TECHNIK MONTÁŽE (30 - 40 000 Kč)

Náplň práce

  • Rozvody elektroinstalace ve vyráběných produktech
  • Montáž a další práce s výrobky dle elektro dokumentace
  • Obsluha strojů potřebných k výrobě včetně jejich elektro údržby
  • Práce je různorodá - zakázková výroba

Požadujeme

  • Středoškolské vzdělání v oblasti elektro (Měření a regulace, průmyslová automatizace - velkou výhodou)
  • Zkušenosti na obdobné pozici (servisní technik, montážní technik, elektrotechnik,...)
  • Platnou vyhlášku 50/78 Sb. §6 a vyšší
  • Řidičský průkaz sk. B
  • Ochotu cestovat, časovou flexibilitu

Nabízíme

  • Seberealizaci v rostoucí společnosti
  • Motivační mzdové a prémiové ohodnocení dle zkušenosti a výkonu
  • Technické zázemí umožňující plně profesionální práci
  • Mnoho benefitů zpříjemňujících (nejen) práci
  • Rodinné prostředí velmi netradiční společnosti :O)

  • Místo výkonu: Pardubický kraj

Další informace

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu [email protected] Těšíme se na konzultaci s Vámi!

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Třída SNP 402/48
500 03 Hradec Králové
Poslat společnosti životopis

ID: 3977392  Datum zveřejnění: 27.9.2020  Spodní hranice mzdy (brutto): 30 000 Kč/měsíc