Účetní (nástup ihned)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Brno, Česko
  • Mzdové podmínky (brutto): 30 000 - 40 000 Kč/měsíc
  • Termín nástupu: 1.10.2020
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Máte již prokazatelnou zkušenost s účetnictvím? Setkal/a jste se již s uzávěrkami, nebo DPH? Vyznáte se v oblasti slovenské legislativy, nebo Vás tato oblast láká? Brno je to pravé místo pro Vás a můžete nastoupit ihned?
Mezinárodní společnost, která se zaměřuje nejen na IT, obsazuje pozici:

ÚČETNÍ (NÁSTUP IHNED)

Náplň práce

  • Zpracování a účtování dodavatelských faktur
  • Zpracování majetkové agendy
  • Provádění zápočtů, kontrola sald, účtování finančních deníků, kurzových rozdílů
  • Import podkladů pro zaúčtování mzdových nákladů
  • DPH - zpracování přiznání, kontrolní hlášení, komunikace s finančním úřadem, evidence EET
  • Příprava měsíčních závěrek
  • Komunikace s auditory, daňovým poradcem

Požadujeme

  • Zkušenost na obdobné pozici alespoň 2 roky
  • Zkušenost s uzávěrkami podmínkou
  • Zkušenost z větší firmy
  • Anglický jazyk alespoň na úrovní čtení dokumentace
  • Znalost Microsoft Office (Excel)
  • Znalost systému SAP/Navision výhodou

Nabízíme

  • Příjemné pracovní prostředí
  • Multisport karta a stravenková karta
  • Jazykové kurzy
  • 25 dní dovolené + 2x Sick Day

  • Nástup IHNED (nejpozději v průběhu října)

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Národní 135/14
110 00 Praha 1

Kontakt

Kontaktní osoba: David Lužík
Tel.: +420775474381
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis

ID: 3978590  Datum zveřejnění: 29.9.2020  Spodní hranice mzdy (brutto): 30 000 Kč/měsíc