Oracle Database Architect Praha

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Praha, Česko
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Máte alespoň 5 let praxe v oblasti návrhu, vývoje a správy databází Oracle 18/19? Jste zkušený specialista, který chce prostor pro samostatnou a kreativní práci v zázemí stabilní a rychle rostoucí české IT firmy?

Pak hledáme právě Vás!

Společnost, která se zabývá IT konzultačními službami a poskytováním komplexních SW řešení hledá posilu do svého týmu na pozici:
DATABASE ARCHITECT Praha

Náplň práce

  • návrh databázové architektury pro komplexní SW řešení pro prodej a obsluhu produktů finančních institucí pokrývající kanály internetového a mobilního bankovnictví, open-banking API, pobočkového systému, call centra a bankovních agregací
  • návrh řešení pro zákazníka, logického designu DTB, fyzického designu DTB a následná implementace v PLSQL
  • optimalizace řešení na výkon a efektivní využití prostředků
  • práce s Oracle 18 a 19 a MongoDb

Požadujeme

  • min. 5 let praxe v oblasti návrhu, vývoje a správy databází Oracle 18/19
  • znalost praktik, postupů a metodiky v oblasti SW vývoje (UML, Enterprise Architect, RUP, SCRUM…)
  • nebát se své návrhy prezentovat a obhájit u zákazníka
  • proaktivní přístup a doporučování inovativních kroků
  • zkušenost s vedením svěřeného týmu je velkou výhodou
  • tah na branku a analytický přístup
  • český/slovenský a anglický jazyk na plynulé úrovni

Nabízíme

  • zázemí rychle se rozvíjející, stabilní české firmy
  • prostor pro kreativní a samostatnou práci
  • kvalitní vybavení, přístup k nejmodernějším technologiím
  • Multisport karta
  • příspěvek na životní a penzijní připojištění
  • výuka cizích jazyků, bohatá nabídka interních a externích školení
  • stravenky
  • sick days
  • firemní akce
  • mobilní telefon se zvýhodněným tarifem (i pro rodinu)
  • moderní kanceláře v Praze

Další informace

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu [email protected]

Těšíme se na konzultaci s Vámi!

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Národní 135/14
110 00 Praha 1

Kontakt

Poslat společnosti životopis

ID: 3980762  Datum zveřejnění: 2.10.2020