Sales manager pro start-up

Advantage Consulting, s.r.o.

Místo práce
Práce z domu
Druh pracovního poměru
plný úvazek, živnost

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

* Pomáhat společnostem s registrací a vytvářením zákaznického profilu, aby byly schopny oslovit právě ty kandidáty, které skutečně hledají
* Kontrolovat obsah firemních profilů a nabídek, aby kandidáti dostávali jenom relevantní informace a žádný bullshit
* Ověřovat spokojenost svých klientů s produktem a podávat návrhy produktovému týmu na zlepšení produktu
* Identifikovat a komunikovat s potenciálními zákazníky a vytvářet direct mailové kampaně
* Občas se setkávat osobně s klienty, prezentovat produkt a nabízet naše služby

Zaměstnanecké výhody, benefity

* Možnost podílet se na unikátním projektu s potenciálem mezinárodního růstu
* Obrovský prostor pro seberealizaci
* Neformální prostředí a skvělého šéfa
* Časovou flexibilita – chceme, abys měl možnost kvalitně vyvážit svůj pracovní a osobní život
* Smích vedoucího na každodenním pořádku
* Fix 25 000 – 35 000 Kč
* Firemní benefity budeme utvářet společně, jako tým – chceme vědět, co naši lidé preferují a vyjít jim vstříc

* Místo výkonu celá ČR

Informace o náboru

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Jiné neuvedené oblasti

Kariérní platforma pro IT specialisty

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

* Zkušenost z oblasti prodeje, telemarketingu nebo consultingu
* Schopnost navazovat obchodní kontakty a rozvíjet vztahy s klienty
* Kultivovanou komunikaci mailem, telefonicky i osobně – umět napsat informativní a zdvořilý email, nebát se zvednout telefon, a nemít problém se setkat s klientem osobně
* Logické a analytické myšlení
* Anglický jazyk min. na středně pokročilé úrovni
* Řidičský průkaz sk. B
* Zkušenosti a zájem o HR nebo IT technologie výhodou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Od roku 2002 pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce. Vytváříme společnost, které si váží nejen klienti, zaměstnanci, ale i veřejnost.

Zakládáme si na tom, že naši konzultanti jsou odborní partneři, kteří dokáží pomoci v oblasti kariérního života.

Naše odborné divize se specializují na tyto obory: ICT, Engineering, Electro & Energo, Sales & Logistics, Finance, Chemistry a Manufacturing.

Více než 1700 otevřených pracovních pozic v rámci celé České republiky naleznete na našich stránkách www.acjobs.cz.

Těšíme se na případnou konzultaci s Vámi.

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 3982166  Datum zveřejnění: 5.10.2020