Seřizovač se svařováním

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Ústí nad Labem, Česko
  • Mzdové podmínky (brutto): 25 000 - 28 000 Kč/měsíc
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Jsi "MACHR" ve výrobě? Potřebujeme zkušeného seřizovače se zkušenostmi z výrobní společnosti. Umíš svařovat a správně k tomu nastavit roboty? Pošli nám svůj životopis!

Náplň práce

  • Testování těsnosti výrobků
  • Kontrola materiálového a nástrojového vybávení
  • Hlášení neshod a jejich náprava
  • Práce dle výrobního postupu

Požadujeme

  • Vyučení v oboru zámečník/svářeč/obráběč
  • Zkušenosti výhodou
  • Znalost obloukového svařování - výhodou

Nabízíme

  • Mnoho výhod z kolektivní pracovní smlouvy
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na životní a penzijní pojištění

  • Lokalita: Ústí nad Labem

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Špitálské náměstí 3517/1a
40001 Ústí nad Labem
Poslat společnosti životopis