Elektro údržbář ve výrobě (29 000 Kč - 32 000 Kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Jablonec nad Nisou, Česko
  • Mzdové podmínky (brutto): Od 29 000 Kč/měsíc
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Pohybuješ se již nějakou dobu v oboru elektro? Zvládáš se k práci postavit zodpovědně? Jsi manuálně zručný a dokážeš věci opravit do funkčního stavu? Jakýkoliv problém = žádný problém? V tom případě věříme, že Tvůj životopis už je na cestě k nám.

Přidej se do týmu společnosti v Libereckém kraji na pozici:

ELEKTRO ÚDRŽBÁŘ VE VÝROBĚ (29 000 Kč - 32 000 Kč)

Náplň práce

  • Čekají Tě opravy a údržby strojů (běžné i preventivní)
  • Připrav se na testování funkčnosti strojů a zařízení
  • Budeš odhalovat závady a koordinovat případné opravy
  • K tomu všemu nesmí chybět ani evidence provedených oprav s veškerými výsledky

Požadujeme

  • Alespoň středoškolské vzdělání v oboru elektro
  • Máme jednu PODMÍNKU a to vyhlášku č. 50/1978 Sb. min. § 6
  • Měl by ses umět dobře pohybovat v technické dokumentaci, bez toho budeš dost ztracený
  • Musíš mít chuť pracovat i na směny (jedeme v nepřetržitém provozu)

Nabízíme

  • Dostaneš od nás EXTRA dovolenou navíc
  • Bonusy za pravidelnou docházku Tě neminou
  • K tomu všemu ještě náborový příspěvek
  • Stále nekončíme, přispíváme i na volnočasové aktivity
  • A nesmíme zapomenout ani na zaměstnanecké mobilní tarify

  • Místo výkonu práce: 20 minut od Liberce

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Třída SNP 402/48
500 03 Hradec Králové

Kontakt

Kontaktní osoba: Lucie Komňacká
Tel.: +420778434005
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis

ID: 3984985  Datum zveřejnění: 11.10.2020  Spodní hranice mzdy (brutto): 29 000 Kč/měsíc