Technik CNC strojů (37 - 46 000 Kč)

  • Místo práce: Zahraničí - ostatní (Práce vyžaduje cestování)
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Chcete se podívat do světa a poznat nové kouty Země? Rádi byste se profesně rozvíjeli v oblasti CNC strojů? Hledáte různorodou práci, kde můžete využít Vaše znalosti cizích jazyků? Toužíte po práci v mezinárodní výrobní společnosti, kde nepoznáte stereotyp? Pošlete nám Váš životopis! Nabízíme Vám práci v mezinárodní výrobní společnosti, kde nepoznáte stereotyp.

Společnost sídlící na Pardubicku, hledá nové kolegy do svých řad na pozici:

TECHNIK CNC STROJŮ (37 - 46 000 Kč)

Náplň práce

  • Kontrola a servis strojů u zákazníka
  • Rekapitulace své práce servisnímu oddělení
  • Zavádění a údržby brousících strojů u zákazníka
  • Práce s elektro schématy
  • Zahraniční montážní výjezdy

Požadujeme

  • Minimálně středoškolské vzdělání– strojírenského nebo elektrotechnického zaměření s praxí ideálně 2 roky
  • Komunikativní znalost anglického nebo německého jazyka
  • Znalost údržby a seřizování CNC strojů
  • Znalost práce na PC, a to v programu Word, Excel a Outlook
  • Schopnost samostatné práce
  • Řidičský průkaz sk. B

Nabízíme

  • Práci v silné mezinárodní společnosti
  • Instalace strojů do provozu
  • Možnost poznávat celý svět a využívat cizí jazyk
  • Karierní růst
  • Odborné vzdělávání v rámci firemních programů
  • Motivující finanční ohodnocení
  • Dovolenou navíc

  • Místo výkonu práce: Pardubický kraj

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Třída SNP 402/48
500 03 Hradec Králové

Kontakt

Kontaktní osoba: Lucie Komňacká
Tel.: +420778434005
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis

ID: 3987680  Datum zveřejnění: 16.10.2020